Diskusné fórum

Alexander malý

Dátum: 15.05.2013 | Vložil: Soňa Polacseková

Dobrý deň chcela by som poradiť mám Alexandra malého je to samček a má rok. Chytá ho vtáčia puberta. Je ešte nádej na ochočenie alebo je "starý". Bojí sa keď dávame ruku do klietky, alebo pri výmene misiek ale keď je von z klietky a idem okolo neho nebojí sa. Má rad ľudskú spoločnosť. Je hlavne naviazaný na mňa ale nechce sa ku mne priblížiť. Keď to skúšam ja po chvíľke odletí.
Ďakujem za všetky vzácne rady :)

Re:Alexander malý

Dátum: 18.08.2013 | Vložil: marcel

Ahoj ak bol alexander krmeny rodicmi a nie rucne krmeny od ludi bude to tazke nakolko je plachy a bojazlivy ruky chce to cas a trpezlivost mal som tiez takeho alexa treba ist nanho pomali zo zaciatku treba vkladat ruku do klietky a nehybat s nnou bude sa chvilu bat no potom sa osmeli treba to skusay kazdy den a hlavne s kludom mu rozpravat za dva az try mesiace by to malo byt v pohode no zalezi od papagaja.......Ale urcite by som riesil papagaja ricne kmeneho je to o sto percen lepsie

Re:Alexander malý

Dátum: 15.09.2013 | Vložil: Amazonan

Dobry den dám vám sem odkaz na náš kanál môžete si vnom pozriet náš chov a poradíme vám aj ohladom chovu.

Re:Re:Alexander malý

Dátum: 15.09.2013 | Vložil: Amazonan

https://www.youtube.com/channel/UCKtQAovH4xPkil1aw-FaDwg/feed?filter=2

Kakariki a ich vajcia

Dátum: 12.05.2013 | Vložil: Tomas

Dobry vecer.
Chcem vas poprosit o radu.Kupil som si chovny parik aj s vajciami,ale samicka na nich sedi velmi malo.Co mam urobit?Mam tie vajcia dat prec?Alebo mam cakat?Za odpoved vam Dakujem.

Re:Kakariki a ich vajcia

Dátum: 15.09.2013 | Vložil: Amazonan

Dobry den chováme aj kanáriki kluidne navštívte náš kanál radi vám poradíme a čoskoro zverejníme aj video chovu kanárikov https://www.youtube.com/channel/UCKtQAovH4xPkil1aw-FaDwg/feed?filter=2

Liza

Dátum: 12.07.2012 | Vložil: Liza

Dobrý večer. Prosím súrne o radu. Večer som si všimla, že môj kakarik skoro vôbec nelieta, je kľudný nepiska a dokonca sa dá aj chytiť čo nebolo možné. Zatiaľ ešte žerie. Viete mi poradiť, čo by mu mohlo byť?
Za skorú radu vám vopred Ďakujem

Re:Liza

Dátum: 13.07.2012 | Vložil: ADMIN

V prvom rade by som sa chcel opytat v akom prostredi kakariky zije, (ci ma samicu a tak) Mozna pricina tohto vycerpania je podanie nejakeho ovocia, ktore bolo nedavno ohrozene nejakym postrekom napr z poli, sice taketo ovocie cloveku nic nespravi, pre vtakov je nebezpecne.

Re:Re:Liza

Dátum: 15.07.2012 | Vložil: Liza

Kakarika mám vo voliere spolu s korelami a andulkami už druhý rok.Ma aj samičku a pred dvomi týždňami vyletel mladý. Mali jedného.Všetci sú v poriadku len on je stále nejaký čudný.Od piatka ho mám zvlášť v klietke v byte.Bola som aj u veterinára no nič moc.Dal mu nejakú injekciu proti bolesti a zápalu ale konkrétne mi nevedel nič povedať.Ostal trošku čulejsí ale vôbec nelieta. Dokonca som ho našla už dvakrát na chrbte a nevedel sa obrátiť.Nevie ani zoskočiť, len chodí , krídla má v poriadku tak tomu nerozumiem.Potravu príma, ale vôbec nespieva, tak si to neviem vysvetliť.Za skorú radu vopred ďakujem.

Re:Re:Re:Liza

Dátum: 01.02.2013 | Vložil: Tomáš

Chcem sa spýtať ,aký starý je ten váš kakarik ?

<< 41 | 42 | 43 | 44 | 45 >>

Pridať nový príspevok