Diskusné fórum

alexander veľky

Dátum: 15.12.2013 | Vložil: Michal

dobey den nemam s vtakmi ckusenocti a na jar si idem kupovať alexandrov veľkych a ccem sa spytať že či dokažu prežit aj vonku na zahrade cez ZIMU alebo teda do akych stupnov vidržia

Re:alexander veľky

Dátum: 07.01.2014 | Vložil: peter

Ja chovám Alexandrov Velkych a mám ich celoročne vo vonkajšej voliere. V pohode vydržia aj cez zimu ,POZOR nemalo by im fukat teda nemali by mat prievan. Ja im cez zimu namontujem na steny voliery zavetrie či už plachtu alebo niečo ine . A cez zimu je nutne aby mali zdroj vitaminov a aminokyselin :D čiže im treba podávať ovocie, zeleninu atd :D

Penant

Dátum: 27.10.2013 | Vložil: peter

Dobry den,mal som rozelu penant (samca) asi 2 roky v klietke ako milačika a dne som mu kúpil samicu.Ked som ju pustil do klietky tak ju hned začal byt a nahanat po klietke.Tak by som sa chcel spytat že či jej nemôže ubližit a že prečo ju byje.A zdá sa mi že su to abydvaja samci no lenže ked som ju kupoval tak mi ten Pan povedal že je to samica.Ja som do teraz penanty nechoval a tak by som sa chcel spytat ako sa rozlišuje pohlavie pretože ty moji dvaja su rovnako velky.

hlas

Dátum: 19.09.2013 | Vložil: Dominika

Dobrý deň moja andulka niekedy vydáva také zvuky ako keď zatlačíte gumenú hračku chcela by som sa opýtač prečo?

mnich

Dátum: 04.08.2013 | Vložil: Andrej

Zdravim, mam zaujem chovat mniska sivehe, maju mesiac a su krmene rodicmi brat ich budem az ked budu jest same no do vtedy ich budu krmit len rodicia. CItal som ze to nieje dobre nakolko sa budu bat a treba brat len dokrmovane mladata. Planujem mat len jedneho papagaja v klietke a mat ho ako domaceho maznacika takze by som bol rad keby sa snim dalo aj hrat aj krmit z ruky atd atd. Aky je vas nazor na MNISKA a dokrmenie rodicmi? Dakujem

neofema

Dátum: 23.05.2013 | Vložil: ady

dobry vecer.prosim o radu,ako sa da rozoznat pohlavie pri neofema bourek lososova.dakujem

Re:neofema

Dátum: 14.09.2013 | Vložil: info

Ak máte záujem sledovat chov našich papagájov dajte nám odber radi vám tam aj poradíme
https://www.youtube.com/channel/UCKtQAovH4xPkil1aw-FaDwg

Re:neofema

Dátum: 15.09.2013 | Vložil: Amazonan

https://www.youtube.com/channel/UCKtQAovH4xPkil1aw-FaDwg/feed?filter=2

Alexander malý

Dátum: 15.05.2013 | Vložil: Soňa Polacseková

Dobrý deň chcela by som poradiť mám Alexandra malého je to samček a má rok. Chytá ho vtáčia puberta. Je ešte nádej na ochočenie alebo je "starý". Bojí sa keď dávame ruku do klietky, alebo pri výmene misiek ale keď je von z klietky a idem okolo neho nebojí sa. Má rad ľudskú spoločnosť. Je hlavne naviazaný na mňa ale nechce sa ku mne priblížiť. Keď to skúšam ja po chvíľke odletí.
Ďakujem za všetky vzácne rady :)

Re:Alexander malý

Dátum: 18.08.2013 | Vložil: marcel

Ahoj ak bol alexander krmeny rodicmi a nie rucne krmeny od ludi bude to tazke nakolko je plachy a bojazlivy ruky chce to cas a trpezlivost mal som tiez takeho alexa treba ist nanho pomali zo zaciatku treba vkladat ruku do klietky a nehybat s nnou bude sa chvilu bat no potom sa osmeli treba to skusay kazdy den a hlavne s kludom mu rozpravat za dva az try mesiace by to malo byt v pohode no zalezi od papagaja.......Ale urcite by som riesil papagaja ricne kmeneho je to o sto percen lepsie

<< 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >>

Pridať nový príspevok